dzieci

Nasza Placówka

Nasze przedszkole jest z założenia nieduże i kameralne. Jednocześnie jako matka dwójki 2 dzieci (w wieku przedszkolnym) – oraz z wykształcenia pedagog – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej, marzyłam o tym by stworzyć miejsce gdzie zarówno moje jak i Państwa dzieci będą mogły harmonijnie się rozwijać. Kameralne i przytulne pomieszczenia są przystosowane do przebywania niezbyt dużej ilości dzieci co pozytywnie wpływa na jakość zajęć . W mniejszych grupach nauczyciel ma lepszą możliwość na indywidualną pracę z każdym dzieckiem. Wykwalifikowani nauczyciele wplatają w codzienne zajęcia i czynności zwroty w języku angielskim. Zaopiekujemy się Państwa dziećmi od poniedziałku do piątku.

Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania